Metin2 İyileştirmeci Şaman Zırh

Zırh

a. Zırh Efsunları

+3.ooo veya 4.ooo serverdeki en yüksek hp miktarını getirelim
+15 [Kılıç, Çiftel, Bıçak]
+15 [Kılıç, Çiftel, Bıçak]
+15 [Kılıç, Çiftel, Bıçak]
+20 büyü hızı
İlk 4 efsunumuzu açıklamama gerek yok sanırım. Oyunda en çok tercih edilen silahlara karşı savunmamızı yaptık. 5. efsunda büyü hızı becerilerimi daha hızlı kullanmamız içindir. Fakat iyileştirmeci şamanın kendi Hız becerisinden gelen büyü hızı ile yetineceğini düşünenler 5. efsunu herhangi bir efsun olarak da getirebilirler. Eğer savunmaya yönelik bir efsun getirilecekse oka karşı dayanıklılık veya her karakterin kritik vuruşlarından daha az etkilenmek için şimşeğe karşı dayanıklılık getirilebilir.

b. Zırh Seçimi

Zırh üzerine söylenecek fazla birşey yok sanırım. Zırhımız özel itemli pvplerde dahi +9 siyah elbise olmalıdır. Genelde pvplerde daha üst zırhlar +9 siyah elbiseden dönüşür. Eğer farklı zırhlar, farklı savunma değerleri varsa büyü savunması en yüksek olan zırha yönelin ki zırha büyü savunması efsunu getirmeye gerek kalmasın.

c. Taş Seçimi

Taşların da ne olacağı konusunda fazla tartışmaya gerek yok. +5 Savunma, +5 Korunma ve +5 Yaşam taşı olabilecek en iyi taş seçimidir. Eğer serverde rüzgarın ayakkabıları ve %30luk büyük mor pot varsa bile hız taşı eklemeyiniz. Hız beceriniz zaten sizi oldukça hızlandıracaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Sitemizin Yapımcısı Gürkan TOPBAŞ