Metin2 Ejderha Gücü Şaman Bilezik

Bilezik

a. Bilezik Efsunları ve Bilezik seçimi

Bilezik efsunları getirilmesi en zor efsunlardır. Eğer pvpnizde en yüksek hp 2000 ise mutlaka bir “beyaz altın bilezik” edinin. Efsun atarken +1800 hp veren +9 beyaz altın bilezik sizin üzerinizden büyük yük kaldıracak. Fakat :
– Pvpde en yüksek hp 3.oooo ve daha çok ise,
– Pvpde beyaz altın bilezik bulmak imkansız ise, (+65 başlangıçlı pvpler gibi…)
– Cennetin gözü bilezikteki %10 kritiğe çok ihtiyacınız varsa (ki halk arasındaki adı kritikçi şaman olarak bilinen bir klastır ejderha gücü, 10 kritik pek de önemli değildir) ve sayacağım efsunları getirebilecek kadar zamanınız varsa,
durumlarında beyaz altın bilezikten vazgeçmek doğru olur. Bilezik seçimimiz eğer beyaz altın bilezik değilse cennetin gözü bilezik veya kristal bilezik olmalıdır. %10 kritik yerine %56 hp üretimi ejderha gücü şaman için daha iyi olabilir.
+3.ooo veya 4.ooo serverdeki en yüksek hp miktarını getirelim
+15 yarı insan
+15 büyü savunması
— tercihe bağlı getirilecekler
+15 hasarın hpden emilimi, +15 rüzgar dayanıklılığı, +15 şimşek dayanıklılığı, +15 delici vuruştur. Delici vuruş ve hasarın hpden emilimi vsde space tuşunu kullanmayanlara önerilmez. Bu nedenle kalan 2 efsunu tercih etmek yerinde olur. Eğer en yüksek hp 2.ooo ise beyaz altın bileziğimize dizeceğimiz efsunlar ilk efsun hariç geri kalanlarıdır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Sitemizin Yapımcısı Gürkan TOPBAŞ