WOLFTEAM KAMPANYA "Seri-19"

Merhaba Wolfteam Oyuncuları,

Herkesin bittiğini sandığı Birdir Bir Kampanyalar Serisi devam ediyor!

Karakterleriniz ile bir adım öne geçmeye hazır mısınız? Kurt Görünüş Setleri ile en güçlüyü yenin! Pegasus Altın Dövme Seti ile bir sonraki Kurt Kralı sen olabilirsin!

Karşınızda "Seri-19"Kırmızı kare ile işaretlenmiş olan 1+1 sembolünü Mart ayı boyunca farklı eşyalarda görebilirsiniz. Bu sembolün anlamı ise bir kampanya olduğudur. Detaylar için eşyalara tıklamanız yeterli olacaktır.

30 Günlük Lin Meiling Alana ALANA > ANINDA 15 Günlük Lin Meiling Kurt Görünüş Paketi BEDAVA
30 Günlük Reinhard Schneider ALANA > ANINDA 15 Günlük Reinhard Schneider Kurt Görünüş Paketi BEDAVA30 Günlük Marien Arnault ALANA > ANINDA 15 Günlük Marien Arnault Kurt Görünüş Paketi BEDAVA30 Günlük Hamadah bin Shabah ALANA > ANINDA 15 Günlük Hamadah bin Shabah Kurt Görünüş Paketi BEDAVA30 Günlük Güçlü Kullanıcı Alana ALANA > ANINDA 1 Günlük Pegasus Altın Dövme Seti BEDAVABaşlangıç Zamanı: 11.04.2012 14:30
Bitiş Zamanı: 12.04.2012 12:00


Önemli Not: Hediyeleriniz, hediye kutusuna geldiğinde isimsiz olarak görünebilir. Bu bir sorun değildir. En kısa zamanda isimleri gözükecektir.

Örnek:
* Alım yaptıktan sonra Eşyalarınız anında hediye kutunuza gelecektir.
* Alım yaptıktan sonra 30 saniye boyunca oyunda kalmalısınız. Anında çıktığınızda hediyelerinizin gelişinde sıkıntı yaşayacaksınız.

0 yorum:

Yorum Gönder

Sitemizin Yapımcısı Gürkan TOPBAŞ